Craiglist singla w XXI wieku

craiglist

Craiglist mógł być szambelanem pełnym oportunistycznych łapaczy pieniędzy i prostytutek, ale u podstaw leżała grupa dziwacznych dziwaków, którzy chcieli cieszyć się swobodą zaspokajania swoich najgłębszych fantazji bez obawy o odrzucenie. W przypadku osób, które nie są zaznajomione z sekcją osobistą witryny (teraz smutno zamkniętą), działała ona tak samo, jak każda tablica ogłoszeń, w podziale na sekcje takie jak mężczyźni dla kobiet, pary dla kobiet i każda inna możliwa konfiguracja, o jakiej mogłeś pomyśleć. Powiedzmy, że był naprawdę dostępny!

Wcześniej zajmowałem się witryną w kontekście czysto randkowym, wszystkie waniliowe i standardowe: wiadomości chłopca dziewczynka, dziewczyna reaguje na chłopca, umówiona randka i tak dalej, i szczerze mówiąc, poznałam cudownych ludzi, więc wiedziałam, jak nawigować niektóre z mniej wiarygodnych klientów, które czaiły się na stronie. Kiedy wróciłem do Craigslist po rozwodzie w wieku trzydziestu lat, kierowało nim, na początku poczucie samotności, ale coraz bardziej otwierało to moją ciekawość na to, co inni ludzie tak naprawdę angażowali, z czym ledwo, choć wcale , zdawałem sobie sprawę z tego podczas mojego bezpiecznego i prostego życia małżeńskiego.

Byli ludzie gotowi skopać cię do szaleństwa za kilka funtów aż do osób, które chciały kąpieli na pełnych obrotach w rzeczach, z których większość z nas po prostu szczęśliwie spuszcza wodę przez zakręt! Niektóre były dość ponure, a niektóre mogły być przezabawne, ale to z pewnością otworzyło mi oczy na to, co potencjalnie działo się za zamkniętymi drzwiami. Nuda, samotność i ogólna ciekawość doprowadziły mnie do tego, że zacząłem odpowiadać na niektóre z reklam. Z czasem odbyłem kilka interesujących rozmów i jeszcze więcej interesujących związków. Czułem, że to idealny czas na eksperymentowanie i poszerzanie horyzontów.

Było też całkiem sporo reklam zadań męskich, które należy wykonać nago dla przyjemności reklamodawcy, co ostatecznie doprowadziło mnie do bardziej szczegółowych reklam ukierunkowanych na scenariusze CFNM (ubrane kobiety nagie męskie). Wydaje mi się, że załamanie dla mnie polegało na odkrywaniu uległej strony siebie, o której nigdy nie wiedziałem, że tam jest.

Znalazłem jedną taką reklamę, opublikowaną przez starszą kobietę; Myślę, że była po czterdziestce. Wydawała się bezpieczna i doświadczona w tym scenariuszu i wydawało się to łatwym sposobem na zanurzenie mojego palca w tym świecie. Zasadniczo szukała nagiego lokaja na wieczór w swoim domu; i tak, całkowicie poza moją strefą komfortu i pełen obaw o faktyczne przejście przez nią, wysłałem e-mail z informacją, że jestem zainteresowany. Odbyłem krótką pogawędkę na temat mojego ograniczonego doświadczenia, wysłałem statystyki i zdjęcie (w tym momencie tylko moją twarz) i czekałem, aby zobaczyć, co się stanie.

Nie musiałem czekać zbyt długo.

Odpowiedź trafiła do mojej skrzynki odbiorczej. Powiedziała, że ??moje ograniczone doświadczenie nie stanowiło problemu i było to coś, co zrobiła kilka razy i dobrze się bawiła. Zagłębiła się także w trochę więcej szczegółów na temat rzeczy, które miałyby stanowić moje zadania na wieczór, które były dość oswojone: napełnij jej wino, ugotuj obiad, utrzymaj ogień i potencjalnie zapewnij masaż na koniec wieczór. Wszystko brzmiało dość łatwo, a kilka razy wysłaliśmy e-maila, rozmawiając o tym, kiedy i jak to się stanie. Zgodziliśmy się również na szybką rozmowę przez telefon, aby upewnić się, że żadne z nas nie jest kompletnym psychopatą. Wydawała się miła i trochę się pośmialiśmy podczas krótkiej 10-minutowej rozmowy, podczas której umówiliśmy się na spotkanie w najbliższą sobotę. Pojechałem do niej i kupiłem trochę wina, a ona dostarczy stek do gotowania.

Boso w samochodzie


Nigdy nie byłem bardzo pewny mojego wizerunku, a tym bardziej mojego nagiego ciała, więc dla mnie wydawało się to ogromną sprawą. To było o wiele mniej zastraszające, ponieważ była trochę starsza ode mnie, i czułem, że to sprawi, że będzie to mniej osądzające, ale nadal zastraszanie było bardzo prawdziwe! Miałem spędzić z kimś cały wieczór i miałbym być nagi! Podczas naszych rozmów powiedziałem jej, że mam niski obraz siebie i wydaje mi się, że częścią tego doświadczenia było dla mnie przełamanie tej bariery, a także ogromne podniecenie, o które chciałem się przekonać noc.

Sobota mijała i około szóstej wskoczyłem do samochodu i pojechałem do Tesco po wino. Nie jestem wielkim pijakiem wina, więc tak naprawdę nie wiedziałam, co mam dostać, ale jak tylko spojrzałam na to, wiedziałam, że to ten. Ładna butelka boso-białej, która wydawała się całkiem trafna. Czując się całkowicie z siebie zadowoloną, wróciłem do samochodu i pojechałem do wschodniego Londynu. Jej miejsce było dość łatwe do znalezienia; to była ładna, spokojna ulica, która znów pomogła mi w nerwach. Z moją doskonale nazwaną butelką wina w ręku podszedłem do jej drzwi i zadzwoniłem.

Odpowiedziała i przywitała mnie w sposób, który nie sprawiał wrażenia niezręcznego, więc natychmiast poczułem się swobodnie w jej obecności. Chociaż niestety nie spotkałem się z taką reakcją, jakiej oczekiwałem przy wyborze wina. Rozmawialiśmy z łatwością i poszliśmy do kuchni, gdzie wyjęła dwie szklanki, a ja nalałem wina. Rozmawialiśmy o tym, jak się czuję, i znów po prostu przebiegłem, jak minie wieczór; było miło i bardzo uspokajająco.

Ale kiedy skończyłem kieliszek wina, nadszedł czas, abym udał się na górę i zdjąłem każdy kawałek ubrania, który miałem na sobie. Moim pierwszym członkiem widowni był kot, który siedział cicho, oceniając mnie, gdy się rozbierałem. Po krótkiej krótkiej rozmowie z Kotem, ostrożnie zacząłem schodzić po schodach.

Moment prawdy


Schodziłem po tych schodach nerwowo, czułem się taki skrępowany, ale gdy tylko wszedłem do frontowego pokoju, nie było nawet wzmianki o tym, że jestem nagi, po prostu byłem! Moja gospodyni poprosiła mnie, abym rozpalił ogień w palniku do drewna; bez względu na to, jak szczęśliwy byłem ze swoim ciałem, pochylenie się, by to zrobić, byłoby testem dla każdego, kogo myślę, zwłaszcza że zajęło mi to trochę czasu, aby rozpalić ogień (że tak powiem!).

Dolałem jej wina i nalałem sobie trochę więcej, a potem poprosiła mnie, bym usiadł obok niej na kanapie i rozmawialiśmy o tym, jak się z tym czuję. Było jasne, że przynajmniej część mnie cieszyła się z bycia nagą, ponieważ tak naprawdę nie ma sposobu, aby to ukryć, gdy wszystko jest w porządku. To stało się łatwe. Oglądaliśmy trochę telewizji, po prostu się śmialiśmy i popijaliśmy wino, ja naga, w pełni ubrana. Doszło do tego, że to już nie było tak naprawdę.

Gotowałem steki, uważając, aby nie przytyć na odsłoniętej skórze i, co najważniejsze, nie spalić odsłoniętego kawałka mięsa. Zjedliśmy fajny obiad i znów było tak, jakbym wcale nie był nagi! Dziwne, jak szybko aklimatyzujesz się w sytuacjach. Była łatwym towarzyszem, a fakt, że nie był o niej mowa, wyraźnie pomógł.

Masaż


Po skończonej kolacji, wlewającym wino i ogniu w pełnym blasku, usiedliśmy i pozwoliliśmy jedzeniu na chwilę pogadać o różnych rzeczach. Oczywiście trochę o tej sytuacji, trochę o jej poprzednich doświadczeniach z Craigslist, a niektóre po prostu ogólne, że rozmawiasz o życiu i pracy. Po chwili zasugerowała, że ??chciałaby masażu całego ciała.

Okazało się, że była do tego dobrze przygotowana, mając własny stół do masażu. Poinstruowano mnie, żeby iść i przynieść go, więc zabrałem moje nagie ciało z powrotem po schodach (kot nadal ukrywał się w sypialni, prawdopodobnie okaleczonej tym, co widziała wcześniej), aby zabrać stół z wolnego pokoju. Po powrocie do salonu odsunąłem stół na bok i przygotowałem stół do masażu.

Mój gospodarz wrócił do pokoju w szlafroku i wspiął się na stół, po czym zdjął szatę i zostawił nas jako dwie nagie osoby w pokoju od frontu. Położyła się na froncie i za pomocą dostarczonego przeze mnie oleju zaczęłam pracować z jej ciałem, zaczynając od stóp i upewniając się, że spędziłam wystarczająco dużo czasu na każdym obszarze, idąc od stóp do łydek, aż do pośladków, aż do ramion i szyi. To nie był krótki masaż i prawdopodobnie spędziłem z nią w ten sposób około pół godziny, wino było doładowywane przez cały czas, zanim przewróciła się na plecy i po raz kolejny przystąpiłam do pracy z jej ciałem od dołu do góry.

Byłem intymny, ale nie zbyt intymny, kiedy pracowałem na jej wewnętrznych udach – nie dyskutowano o granicach – więc po prostu testowałem i reagowałem na nią. Z jej ud przesunąłem się ponownie po jej biodrach i po boku jej ciała, do jej ramion i szyi. Potem zacząłem pracować z jej piersiami. Cieszyłem się uczuciem, jak jej naoliwione sutki ślizgają się pod moimi rękami, kiedy pieściłem jej całą górną część ciała, ponownie obserwując ją i reagując na nią, pozwalając jej kontrolować, jak daleko się posunąłem. Odpowiedź była bardzo zachęcająca i coraz bardziej mnie podniecałem. Ustawiłem się u szczytu stołu i musiałem pochylać się nad nią, aby masować jej piersi i bok jej tułowia, w ten sposób mój penis był bardzo widoczny.

Następnie przesunąłem się z powrotem w dół jej ciała, więc znów pracowałem na jej wewnętrznych udach, tym razem przesunąłem nieco granice, aż skupiłem się wyłącznie na masowaniu jej zewnętrznych warg. Moje dłonie były absolutnie pokryte olejem, którego używałem, ale było jasne, że cieszy się nim tak samo jak ja, gdy wsunęłam w nią palce, delikatnie przesuwając je z przodu jej cipki, zanim w pełni odsłoniła jej wilgotność. Słyszałem, jak wstrzymuje oddech, gdy podbiegłem palcem do jej łechtaczki i okrążyłem go, delikatnie przesuwając po nim pod koniec każdego okrągłego ruchu.

Podczas gdy kontynuowałem odkrywanie i ekscytowanie jedną ręką, drugą ręką delikatnie masowałem jej piersi, aż dotarła do mnie mocno palcami, czując każdy puls jej ciała. Myślę, że wraz z narastaniem masażu cała sprawa trwała około godziny, co naprawdę pomogło jej zbudować napięcie. Bez słowa i prawie jak tylko drgawki zaczęły ustępować, przewróciła się na bok i wzięła mojego penisa do ust.

Właśnie na to liczyłem i na pewno się nie rozczarowała. Była bardzo dobra w swoim rzemiośle i używając języka i warg z pełnym efektem, wcisnęła mi zawartość moich piłek do ust w mgnieniu oka. Kiedy mój penis zaczął mięknąć, nie przestała, ale dalej mnie mocno ssała, wyraźnie podobało jej się to, co robiła, i ja też – po pewnym czasie znów zacząłem być w pół-erekcji. Zaskoczyło mnie to, a jeszcze bardziej zaskakujące było to, że udało jej się sprawić, że wróciłem tak szybko po pierwszym orgazmie! To naprawdę było jedno z absolutnie najlepszych doświadczeń z loda w moim życiu.

Krótkie pożegnanie


Po masażu i obu naszych wielkich orgazmach odbyliśmy krótką rozmowę o tym, jak bardzo nam się podobało, zanim wróciłem na górę, aby wrócić do ubrania i umyć olej z rąk. Kiedy wróciłem, wróciła w szlafroku. Rozmawialiśmy o zrobieniu tego ponownie, na co chętnie byłem otwarty; powiedziała mi nawet, że czasami ma już przyjaciół i że nagi lokaj byłby bardzo mile widziany na takim wydarzeniu.

Powiedziałem, że zastanowię się nad tym, ponieważ może to być dla mnie o krok za daleko, ale ten pomysł doprowadził mnie jednocześnie do szaleństwa. Powiedziałem jej wcześniej o moich rozwieszonych ciałach, a ona uspokoiła mnie, żegnając się. Zostawiłem ją i brzęczałem, wracając do samochodu. To było bardzo wyzwalające doświadczenie – oczywiście szczęśliwe zakończenie było świetną ucztą, ale całe doświadczenie bycia nagim i pozostania w zgodzie z tym pozostało we mnie.

Nigdy więcej jej nie widziałem. Od czasu do czasu rozmawialiśmy, ale niestety sesja w większej grupie nigdy się nie zmaterializowała i nadal uważam, że był to o krok za daleko. Może to ostatecznie doprowadziło mnie do pełnego życia jako striptizerka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *