10 małych sposobów na upamiętnienie rocznicy w związku (i dodanie odrobiny iskierki do życia miłosnego!)

Kiedy jesteś w związku lub od jakiegoś czasu umawiasz się z kimś, bardzo łatwo może być bardzo samozadowolenie ze szczęścia.
Jesteś całkiem zadowolony, prawie wygodny, tam gdzie jesteś. Myślicie: „Nie muszę podejmować wysiłku, jak na początku”. Myślisz: „mój partner lubi taki, jaki jestem, taki jaki jesteśmy”.

I możesz mieć rację. Twój partner może polubić to, jak jesteście razem, dynamikę, którą macie i wygodny związek, wiedząc, origami krok po kroku kot że żadne z was nigdzie się nie wybiera.

Jednak prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy, że ten komfort może szybko sprawić, że związek zepsuje się. „Stale !?” Słyszę, że płaczesz.

Tak, nudno. Samey Nieświeży.

W rzeczywistości jednym z największych zabójców związków jest po prostu samozadowolenie.

Zasadniczo nie pokazujemy naszym partnerom wystarczająco mocno, jak bardzo ich kochamy – przecież znoszą naszą zrzędliwość, stres i kłótnie. To może wiele znaczyć, aby otrzymać mały akt dobroci i miłości.
Jak wydostać się z koleiny i poprawić swoje relacje? Jak po prostu dodać trochę iskierki w swoim życiu miłosnym?
Po pierwsze – nie martw się. Naprawdę łatwo jest robić małe i łatwe rzeczy, które przypominają Twojemu partnerowi, że Ci zależy. To te małe rzeczy, które poprawią i rozwiną twój związek.

Cenimy więcej tego, co inwestujemy, więc im więcej inwestujemy w nasze relacje, tym lepiej dla wszystkich! To bardzo ważne, aby rozwijać nasze relacje z naszymi bliskimi, w końcu je kochamy!

Oto kilka sposobów na zaskoczenie partnera i pokazanie mu, że dorastasz jako osoba.

1 Zaplanuj niespodziewany romantyczny lunch lub kolację w dniu pracy

Kiedy ostatni raz zaskoczyłeś ją na lunchu lub po pracy (czy kiedykolwiek)? Zaskocz ją lub dokonaj rezerwacji w ulubionej restauracji! To nie musi być drogie, ale mieszanie rzeczy może być naprawdę zabawne!

2 Pochwal nieoczekiwanie

Jest całkowicie i całkowicie darmowy. Przypomnij im, że kochasz ich oczy, jak miękkie są ich włosy lub jak wspaniale wyglądają w tych dżinsach. Uzupełnij je o coś, co niekoniecznie jest ogólne lub dotyczące ich estetyki. Powiedz jej, jak dumny jesteś z osiągniętego przez nią osiągnięcia, jak bardzo cię zainspirowała lub jak ciężko pracuje.

Będą wdzięczni za zauważenie tego i sprawi, że poczujesz się z nich szczęśliwy.

3 Kup jej kwiaty lub coś jadalnego i małego, co pokocha

Kwiaty są uważane za banalne, dlatego wiele osób po prostu unika ich podawania. Jednak podarowanie partnerowi swoich ulubionych kwiatów niespodziewanie (i to nie dlatego, że zrobiłeś coś złego!) Lub czegoś luksusowo jadalnego (jakieś fantazyjne czekoladki lub ich ulubione słodycze) może być naprawdę przemyślane.

Wyobraź sobie, jakie to proste – i zastanów się, ile szczęścia może przynieść. Coś tak małego może wywołać uśmiech na twarzy twojego partnera, kiedy najmniej się tego spodziewa, więc dlaczego nie robiłbyś tego od czasu do czasu?

4 Rozpieszczaj ją

Nic nie jest bardziej ekscytujące niż spontaniczne rozpieszczanie się jak król / królowa.

Zafunduj swojemu partnerowi masaż, pogłaskaj go po włosach lub narysuj naprawdę przyjemną ciepłą kąpiel z bąbelkami (podziel się!) Z kilkoma świecami, aby stworzyć super relaksującą atmosferę.

Jeśli czujesz się naprawdę przygotowany, może zajrzyj do sklepów i kup kilka masek na twarz, aby cieszyć się nimi!

5 Zostaw małą notatkę / post-it

Po co czekać na Walentynki, aby powiedzieć im, jak się czujesz? Kolejną darmową niespodzianką jest ukrywanie małych karteczek samoprzylepnych z unikalnymi lub życzliwymi słowami na nich napisanymi! Zostaw na lustrze przed pójściem do pracy lub schowaj się w ich pudełku na lunch lub kieszeni płaszcza.

Pisanie dłuższych notatek, w których wyrażasz, jak bardzo na nich zależy, to także bardzo uśmiechający się pomysł, który jest bardzo łatwy.

6 Zaplanuj noc, którą pokocha

Znasz ich, prawdopodobnie, lepiej niż ktokolwiek inny. Wiesz, co kochają i na czym im zależy, znasz ich ulubione posiłki i filmy – więc dlaczego nie wykorzystać tych informacji na swoją korzyść?

Zrób noc namysłu, przygotowując ulubioną kolację i przytulając się do ulubionego filmu (nawet jeśli go nie znosisz!). Lub pójdź do kina i obejrzyj film, który pokochasz, lub odwiedź wystawę / targ / widok zewnętrzny, który docenią.

7 Przypomnij , jak bardzo ci zależy, kiedy jest w pracy

Ile sekund zajmuje wysłanie SMS-a? Około 10 (20, jeśli jesteś wolny).

Upuść partnerowi trochę miłego tekstu, gdy zwykle niczego nie oczekują, informując go, że myślisz o nich.

Coś tak prostego, jak „chciałem tylko powiedzieć, że o tobie myślę” lub powiedzieć, że ich kochasz, może naprawdę rozjaśnić ich dzień.

8 Zrób śniadanie do łóżka

Niekoniecznie ograniczone do weekendów, dzięki czemu śniadanie nie musi być pracochłonne!

Niezależnie od tego, czy będzie to gruba owsianka z jagodami i miodem, pełny angielski, czy po prostu ciepły rogalik, zaskoczysz partnera swoim śniadaniem w łóżku i gorącą filiżanką, więc zaczną dzień wolny tak dobrze, że będą się uśmiechać do końca.

9 Wybierz zadanie, którego nienawidzi, i zrób to za nią

Wyjmowanie pojemników, zmywanie, czyszczenie. Co nienawidzi twój partner? Wybierz coś i zrób to dla nich – bez pytania.

Ten drobny czyn może znacznie poprawić dzień twojego partnera, tylko dlatego, że nie muszą już o tym myśleć!

10 Zarezerwuj wycieczkę!

Jeśli czujesz się trochę bardziej ryzykowny, zarezerwuj weekend poza domem – coś w Wielkiej Brytanii, takie jak Brighton, Norfolk lub Peak District, może być tak piękne jak wycieczka za granicę, na przykład Amsterdam, Bruksela lub Paryż.

Wybierz romantyczną przerwę, istnieje wiele stron z rezerwacjami w ostatniej chwili!

Nie zapomnij też o siebie zadbać
Nie zawsze chodzi o to, aby zadowolić partnera. Poprawa twojego związku oznacza także dbanie o siebie: bądź zdrowy, zafunduj sobie ładny strój, ciesz się hobby i spędzaniem czasu z przyjaciółmi i rodziną i ogólnie poczuj się atrakcyjny, szczęśliwy i pewny siebie.

Zachowaj tę pasję na całe życie. Życie polega na równowadze i ciągłym wzroście, zachowaj siłę i pewność siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *